Program

2017 június 28.

2017. június 30. és július 8. között Budaörsön kerül megrendezésre az IBSA U19 Csörgőlabda Világbajnokság, amelyre összesen 11 ország férfi és női csapata érkezik, akik július 3. és 8. között mérkőznek meg a dobogós helyekért.

Csapatok:
Magyarország, Svédország, Oroszország, Amerikai Egyesült Államok, Spanyolország, Izrael, Brazília, Lengyelország, Németország, Korea, Ausztrália

PROGRAM, FÉRFIAK
Helyszín:
Budaörsi Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand, 2040 Budaörs, Hársfa utca 6.

Csoportmérkőzések
Július 3.

13:00     A-csoport           HUN      SWE
14:05     A-csoport           RUS       USA
15:10     B-csoport            ESP        ISR
16:15     B-csoport            BRA       POL
17:20     A-csoport           GER       HUN
18:25     A-csoport           SWE       RUS
19:30     B-csoport            KOR       ESP

Július 4.
10:00     B-csoport            ISR         BRA
11:05     B-csoport            POL        KOR
12:10     A-csoport           USA       GER
13:15     A-csoport           RUS       HUN
14:20     B-csoport            BRA       ESP
15:25     B-csoport            POL        ISR
16:30     A-csoport           USA       SWE

Július 5.
10:00     A-csoport           GER       RUS
11:05     B-csoport            KOR       BRA
12:10     A-csoport           HUN      USA
13:15     B-csoport            ESP        POL
14:20     A-csoport           SWE       GER
15:25     B-csoport            ISR         KOR

Negyeddöntők
Július 6.

12:00     ND1                       A1          B4
13:15     ND2                       B2           A3
14:30     ND3                       A2          B3
15:45     ND4                       B1           A4
 

Helyosztók, elődöntők
Július 7.

9:00       9-10.                     9.            10.
10:15     H1                          V NDx   V NDx
11:30     H2                          V NDx   V NDx
12:45     H1                          V H1      V H2
14:00     H2                          GyH1     Gy H2
15:15     ED1      
16:30     ED2      

Bronzmérkőzés, döntő
Július 8.

11:00                                    Bronz
15:00                                    Arany

PROGRAM, NŐK
Helyszín:
Budaörsi 1. Számú Általános Iskola, 2040 Budaörs, Hársfa utca 29.

Csoportmérkőzések
Július 3.

13:00     X-csoport            ESP        AUS
14:05     X-csoport            RUS       GER
15:10     Y-csoport            HUN      KOR
16:15     Y-csoport            ISR         BRA
17:20     X-csoport            USA       ESP
18:25     X-csoport            AUS       RUS                                        

Július 4.
10:00     X-csoport            GER       USA
11:05     X-csoport            RUS       ESP
12:10     Y-csoport            ISR         HUN
13:15     Y-csoport            KOR       BRA
14:20     X-csoport            GER       AUS

Július 5.              
10:00     X-csoport            USA       RUS
11:05     X-csoport            ESP        GER
12:10     Y-csoport            BRA       HUN
13:15     Y-csoport            KOR       ISR
14:20     X-csoport            AUS       USA                                             

Negyeddöntők
Július 6.

12:00     ND1       X1           Y4
13:15     ND2       Y2           X3
14:30     ND3       X2           Y3
15:45     ND4       Y1           X4

Helyosztók, elődöntők
Július 7.

10:15     H1          V NDx   V NDx
11:30     H2          V NDx   V NDx
12:45     H3          V H1      V H2
14:00     H4          Gy H1    Gy H2
15:15     ED1                      
16:30     ED2                                                                    

Bronzmérkőzés, döntő
Július 8.
              

9:00                       Bronz
13:00                     Arany

Rövidítések:
ND
– Negyeddöntő
H – Helyosztó
ED – Elődöntő
V – Vesztes
Gy – Győztes