Eredmények, 3. nap

2017 július 06.

Férfiak
A-csoport: Magyarország, Svédország, Oroszország, USA, Németország
B-csoport: Spanyolország, Izrael, Brazília, Lengyelország, Dél-Korea

Nők
X-csoport: Spanyolország, Ausztrália, Oroszország, Németország, USA
Y-csoport: Magyarország, Dél-Korea, Izrael, Brazília

Eredmények:
Július 5., csoportmérkőzések
Férfiak

Németország-Oroszország 7-9
Dél-Korea-Brazília 2-9
Magyarország-Egyesült Államok 6-6
Spanyolország-Lengyelország 2-7
Svédország-Németország 5-13
Izrael-Dél-Korea 13-11

Az A-csoport végeredménye: 1. Egyesült Államok 10 p, 2. Oroszország 7 p, 3. Magyarország 4 p, 4. Svédország 4 p, 5. Németország 3 p
A B-csoport végeredménye: 1. Brazília 12 p, 2. Izrael 9 p, 3. Lengyelország 6 p, 4. Dél-Koreai 3 p, 5. Spanyolország 0 p

Nők
USA-Oroszország 1-9
Spanyolország-Németország 1-8
Brazília-Magyarország 9-4
Dél-Korea-Izrael 2-3
Ausztrália-Egyesült Államok 7-4

Az X-csoport végeredménye: 1. Oroszország 12 p, 2. Ausztrália 9 p, 3. Németország 4 p, 4. Egyesült Államok 4 p, 5. Spanyolország 0 p
Az Y-csoport végeredménye: 1. Brazília 9 p, 2. Izrael 6 p, 3. Dél-Korea 3 p, 4. Magyarország 0 p

További program
Július 6., csütörtök
Negyeddöntők:
Férfiak:
 
12:00 Egyesült Államok-Dél-Korea
13:15 Izrael-Magyarország
14:30 Oroszország-Lengyelország
15:45 Brazília-Svédország

Nők:
12:00 Oroszország-Magyarország
13:15 Brazília-Egyesült Államok
14:30 Ausztrália-Dél-Korea
15:45 Izrael-Németország

2017. július 7.: helyosztók, elődöntők

2017. július 8.: bronzmérkőzés, döntő

Korábbi eredmények:
Férfiak

Magyarország-Svédország 5-8
Oroszország-USA 2-12
Spanyolország-Izrael 11-17
Brazília-Lengyelország 13-3
Németország-Magyarország 7-14
Svédország-Oroszország 5-5
Dél-Korea-Spanyolország 10-3
Lengyelország-Dél-Korea 9-7
USA-Németország 10-2
Oroszország-Magyarország 8-6
Brazília-Spanyolország 12-2
Lengyelország-Izrael 10-11
USA-Svédország 13-3

Nők
Spanyolország-Ausztrália 3-13
Oroszország-Németország 11-6
Magyarország-Dél-Korea 3-6
Izrael- Brazília 3-9
USA-Spanyolország 7-3
Ausztrália-Oroszország 2-12
Németország-USA 5-5
Oroszország-Spanyolország 12-4
Izrael-Magyarország 13-7
Dél-Korea-Brazília 2-10
Németország-Ausztrália 10-12